Bieži Uzdotie Jautājumi (BUJ)

Šeit meklē atbildes uz jautājumiem, ko saņemam visbiežāk, tomēr ja neatrodi meklēto, lūdzu raksti mums uz  [email protected], vai sazinies telefoniski darbadienās laikā 09:00-18:00, zvanot uz +371 2947 0405.

1. Kur varu nopirkt Gardener's un Sabiles Sidra produktus?

Šobrīd mūsu produktu izlase pieejama veikalos RIMI (Hypermarket), Vynoteka, Spirits & Wine, Virši, SKY, Cenuklubs un Citro, kā arī citos veikalos, restorānos un kafejnīcās. Ar pārdošanas vietu sarakstu vari iepazīties šeit, lapas apakšā. Ja vēlies kādu sidra šķirni, kas veikalos nav atrodama, vari to iegādāties tiešsaistē šeit, uz vietas Sabiles ražotnē (iepriekš piesakoties), vai apciemojot Sabiles Sidra Namu vasaras sezonā.

2. Vai jūs piedāvājat ekskursijas fabrikā? Vai es varu vienkārši atbraukt?

Mēs piedāvājam grupu ekskursijas Sabiles Sidra ražotnē, visa gada garumā un varam uzņemt gan liela gan maza izmēra grupas (vairāk par ekskursijām lasi šeit). Ekskursijas laikā izvedīsim pa ražotnes "ābolu ceļu", pastāstīsim par sidra vēsturi un ražošanas procesu, kā arī sarūpēsim sidru degustācijai. 

Pirms ierasties uz ekskursiju, obligāti jāpiesakās rakstot uz  [email protected] vai zvanot uz  +371 2947 0405. Sidra brūvēšana ir sezonāla, tāpēc iespējams ka ierodoties bez pieteikuma (it sevišķi ārpus ražošanas sezonas), uz vietas nebūs darbinieku, lai jūs apkalpotu.

3. Es neko nezinu par sidru... ko man pirkt?

Sidru gatavo līdzīgi vīnam, bet no āboliem. Tāpēc izvēloties sidru, var to salīdzināt ar iecienītu vīnu - dažas šķirnes būs sausākas, citas - saldākas. Iesakām sākt ar klasiskām ābolu sidra šķirnēm - ābolu pussauso, vai pussaldo -, kas palīdzēs sajust sidra patieso garšas buķeti.

4. Kāda ir atšķirība starp Gardeners un Sabiles Sidru?

Gardener's un Sabiles Sidrs ir Sabiles Sidra fabrikas divi zīmoli un dzērienu kolekcijas. Sabiles Sidrs ir oriģinālais zīmols, kura dzērieni ir izteiktākas garšas, bet Gardener's 2019. gadā radītie zīmola dzērieni ir vieglāki un ar atšķirīgu garšas buķeti. 

5. Vai sidru var pasūtīt uz ārzemēm?

Pašlaik sidru, kas pirkts tiešsaistes veikalā, ar kurjeru varam nosūtīt uz jebkuru adresi Baltijas valstīs. Lai uzzinātu par iespējām pasūtīt produktus uz kādu no ES/EEZ valstīm, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz  [email protected] vai aizpildot kontaktformu sākumlapā. Diemžēl nevaram piegādāt sūtījumus ārpus ES/EEZ.


Pirkumu grozs