Publikācijas

Par mums raksta avīzēs, stāsta radio un rāda TV!

Province: Ābolu ceļš

2020

Raidījums Province viesojas pie Baibas Circenes. Stāsts par sidra un uzņēmuma vēsturi, ieskats ražošanas procesos. Fabrikas ēka, kurā atkal iedvesta dzīvība, no Anglijas atvestas sidra darīšanas prasmes un stāšanās pretī provinces izaicinājumiem.

"Sabiles Sidrs" izveido zīmolu ārvalstu tirgum

2020

Pie mums ciemojas Talsu Televīziju (TTV), kuriem stāstām par jauno zīmolu Gardener's, un dotu ieskatu sidra ražošanas procesā.

Monopola viesis - LR1

2020

"Nejaušība, nacionālā garša un cieņa pret to, kas mums ir." Žurnālistu Ingus Ulmaņa un Marionas Baltkalnes intervija ar SIA Sabiles Sidrs īpašnieci Baibu Circeni par sidra biznesu, sidra kultūru, par Rīdzinieka ceļu uz piederību Sabilei un uzņēmuma pieredzi pandēmijas laikā.


Klausies šeit!

Kad ābolus žēl izmest. Kā Sabilē top vietējais sidrs.

2018

Latvijas Avīzes žurnālistes Martas Ozolas intervija ar uzņēmuma īpašnieci Baibu Circeni. Stāsts par uzņēmuma pirmsākumiem, sidra kultūru un industrijas izaicinājumiem.

Lasi šeit!

7 gardas receptes ar Sabiles sidru

2015

Garšas eksperte Ilze Jurkāne dodas ciemos pie Sabiles Sidra, lai izzinātu sidra tapšanas procesu un kopā ar Baibu pagatavotu 7 gardas receptes ar sidru. Šajā rakstā atradīsi recepti izcilai franču sīpolu zupai, sidra mērcei, ko pasniegt pie gaišās gaļas ēdieniem, gaisīgam sidra desertam, kā arī padomus dažādu sidra bāzes kokteiļu pagatavošanai!


Lasi šeit!