Gardeners Craft Cider logo

Ar pacietību radīts meistara sidrs

Ražu neiegūst vienā naktī. Paiet vairāki gadi, līdz ābele sāk ienest augļus.
Pacietība ļauj Gardener's sidram tapt pa īstam, mākslīgi nesteidzinot senseno sidra darīšanas gaitu.

Pacietība nav gaidīšana. Pacietība ir zināt, kas ir tava laika vērts.

Kas ir GARDENER'S?

Sabiles Sidra zīmola pamats un vērtības ir nemainīgas jau kopš tā idejas rašanās un darītavas pirmās darbības dienas. Lai sasniegtu aizvien plašākus apvāršņus un veicinātu sidra kultūras iepazīšanu,  esam spēruši nākamo soli, radot jaunu produktu līniju — Gardener's Craft Cider.

Gardener's (angļu val. - "dārznieks") ir sidrs, kas darināts no svaigiem, rūpīgi audzētiem vietējiem āboliem. Tās ir autentiskas, īstas garšas, ko radījis mūsu klimats, tradīcijas un cilvēku raksturs. Produkts gatavots ar dārzniekam piemītošu pacietību, rūpību un lielu mīlestību. Tā radīšana prasa ilgu laiku, lai rezultātā taptu augstas kvalitātes meistara sidrs.

Gardener’s sidrs ir lieliski baudāms kopā ar ēdienu. Tas ir izcils veids, kā atklāt jaunu skatījumu uz vietējo garšu pasauli. Sidra garša pastiprinās un pilnveidos mūsu pašu ezeru un jūras velšu, putnu gaļas ēdienus, kā arī salātus un uzkodas.

Iegādājies Gardener's sidrus mūsu e-veikalā, brauc tos nogaršot Sabilē, vai vaicā par pieejamību savā iecienītākajā bārā vai restorānā!

Apbalvojumi

Varam lepoties ar mūsu zīmolu - Gardener's meistara sidri ieguvuši atzinības starptautiskos konkursos! Sidra degustēšanas konkursos Basku reģionā (Spānijā), Frankfutē (Vācijā), Bergenā (Norvēģijā) un Rīgā Gardener's sausais ābolu baltvīns Five Seeds ieguvis 2 zelta godalgas, Gardener's ābolu-cidoniju saldais sidrs ieguvis 3 sudraba medaļas, Gardener's ābolu-upeņu pussausais guvis 2 bronzas apbalvojumus, bet Gardener's bumbieru - ābolu stiprais sidrs ieguvis zelta un bronzas medaļas!