Ekskursijas sidra darītavā - rezervē!

Vai vēlies redzēt, kā top īsts sidrs un ļauties garšas atklājumiem?

Iegādājies ekskursijas vaučeri un zvani mums lai rezervētu laiku! Rezervācijas cena ir EUR 72. Cenā ietilpst ekskursija grupai līdz 6 cilvēkiem ar degustāciju. Ja jūsu grupa būs lielāka, cena būs EUR 12 par apmeklētāju, ar 25% atlaidi tiem, kas sidru nedegustēs. Cenas starpību varēsiet segt arī uz vietas.

Izgaršo īstu ābolu sidru pie mums Sabilē

Vai zināji, ka viena no Sabiles vīnogām patiesībā ir ābols? Sabili - vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu - esam papildinājuši ar sidra darīšanas un sidra kultūras attīstību.
Mūsu rūpnīca atrodas teju pašā Sabiles sirdī – Rīgas ielā 22. Šeit katru rudeni Kurzemes saimnieki nodod mums savos dārzos audzētos ābolus, lai varam no tiem izspiest sulu un raudzēt sidru.

Fabrika ar vēsturi

Mūsu darītava atrodas ēkā ar teju 100 gadu senu vēsturi! Atgriežot ēkā dzīvību, tā piemērota sidra ražošanai. Sākotnēji, 20.gs. 20. gados šeit bijusi sērkociņu fabrika “Stars”, vācu okupācijas laikā ierīkota kartupeļu kalte, bet padomju laikos darbojusies pārtikas konservu rūpnīca.

Piedāvājam iespēju izzināt sidra vēsturi un ģeogrāfiju, uzzināt par tā ražošanas procesu no ābola līdz korķim, aplūkot rūpnīcas iekārtas. Ekskursiju noslēgsim ar degustāciju, pēc kuras mīļākos sidrus varēsiet iegādāties mūsu veikalā!

Veidojam Sabiles kultūras telpu

Sabiles Sidra fabrika un Sidra nams kopā ar Sabiles pilsētas pašvaldību regulāri uzņem ciemos mūziķus un māksliniekus, lai pilsētā ritētu aktīva kultūras dzīve. Brauc pie mums Vīna svētkos, Āboldienā, Karstvīna svētkos, un seko līdzi paziņojumiem par citiem pasākumiem, un pasteidzies ieņemt vietu pirmajā ridā!

Kā jau minējām, viena no Sabiles vīnogām patiesībā ir ābols, turklāt sidra darīšana ir ļoti tuva vīna gatavošanas procesam. Sabiles Sidra fabrika atrodama arī vietnē Wine Tourism, kas attīsta vīndarītavu tūrismu pasaules vīna reģionos.

Wine Tourism badge

Saziņas anketa

Ekskursijas vaučeri vari iegādāties e-veikalā, bet lai rezervētu apmeklējuma laiku, pieteiktu kādu īpašu lūgumu, norādi, vai uzdotu jautājumus, lūdzu sazinies ar mums! Priecāsimies uzņemt īpašus viesus – jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus, vecmeitu un vecpuišu ballītes u.c. Iepriekš piesakoties, pielāgosim apmeklējuma programmu. 
Ekskursiju varam noorganizēt latviski, angliski vai krieviski.

Tālrunis: +371 61301707 , e-pasts: [email protected] 
Vai atstāj mums ziņu zemāk esošajā logā.


Mēs atrodamies šeit!