Jersika 43 vafeles

Noķer café Jersika 43 pie Sidra nama!

18. un 19. jūnijā, kā arī citās nedēļas nogalēs šovasar Sidra nama pagalmā ciemosies kafejnīcas Jersika 43 izbraukumu busiņš! 

Uz vietas varēsi pasūtīt saldas un sāļas beļģu vafeles, krepes, galetes un citus gardus ēdienus un uzkodas katrai gaumei. Tos pagatavos vien dažu minūšu laikā, kamēr Sidra namā pasūtīsi sev atspirdzinošu dzērienu. 

Seko līdzi mūsu Facebook lapai, lai uzzinātu, kuros datumos busiņš viesosies!

Ekskursija sidra darītavā - ar vaučeri!

Tagad vaučerus ekskursijai Sabiles Sidra darītavā var iegādāties tiešsaistē tepat, veikala sadaļā, kategorijā "Ekskursijas"!

Kā vienmēr - gaidām ciemos sidra fanus un Latvijas apceļotājus, kas vēlas uzzināt kā Sabilē top īstais un vienīgais Sabiles Sidrs.
Ekskursijas laikā izvedīsim pa sidra ābolu ceļu, pastāstīsim par sidra vēsturi un parādīsim, kā to brūvē mūsdienās. Apmēram stundu garajā ekskursijā ietverta arī vairāku mūsu ražoto sidra šķirņu degustācija.
Iegādājoties vaučeri, sazinieties ar mums, lai rezervētu ekskursijas laiku - [email protected]!

May be an image of 2 people, drink, brick wall and text

Prestižākajā Eiropas sidra konkursā ābolu baltvīnam "Gardener's Five Seeds" - zelta medaļa, Gardener's ābolu cidoniju sidram - sudraba!


3. jūnijā, Vācijas pilsētā Frankfurtē norisinājās CiderWorld’21 Awards konkursa ceremonija. Konkursā piedalījās 77 ražotāji ar 180 produktiem, to skaitā arī SIA „Sabiles Sidrs” ar šī gada jaunumu – sauso ābolu baltvīnu „Gardener’s Five Seeds”- un saldo „Gardener’s Ābolu-cidoniju sidru”.
Konkursu organizēja sadarbībā ar Gesenheimas Lietišķo Zinātņu Universitāti Vācijā. Tā ir viena no pasaules vadošajām universitātēm dzērienu tehnoloģiju jomā. Pieteiktos dzērienus analizēja universitātes Dzērienu izpētes institūtā. Vēlāk tos nodeva 40 žūrijas dalībnieku degustācijām un vērtēšanai. Žūrija ņēma vērā dzērienu izcelsmi, reģionālās īpašības un, protams, degustējot, vērtēja to kvalitāti.
Ābolu baltvīns „Gardener’s Five Seeds”, kurš tirdzniecībā nonāca šajā pavasarī, ieguva zelta medaļu. „Gardener’s saldais Ābolu-cidoniju sidrs”, kas Latvijas tirgū pieejams no pagājušā gada, ieguva sudraba medaļu.
CiderWorld’21 profesionālās žurijas novērtējums ir apliecinājums, ka Latvijā radītie dzērieni atbilst visizsmalcinātāko dzērienu ekspertu prasībām.

Sabilē radītie sidri no Spānijas pārved zelta, sudraba un bronzas medaļas

"Ar zelta medaļu novērtēja “Gardener’s Five Seeds” ābolu baltvīnu, “Gardener’s ābolu – cidoniju saldais sidrs” ieguva sudraba medaļu un “Gardener’s ābolu – upeņu pussausais sidrs” - bronzas."

Spānijas ziemeļu reģionā – Basku zemē –, kas izsenis slavena ar sidra darīšanu, novembra izskaņā notika ceturtais sidra forums “SAGARDO FORUMS”. Tā ietvaros notikušajā starptautiskajā sidra konkursā godalgotas vietas ieguva trīs “Sabiles sidrs” dzirkstošie dzērieni.

Konkursā piedalījās dalībnieki no Spānijas, ASV, Francijas, Čehijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Vācijas un citām valstīm. Latviju konkursā pārstāvēja “Sabiles sidrs”.
Desmit dažādās kategorijās konkursam pieteiktos dzērienus vērtēja labākie Spānijas vīnziņi, someljēri un šefpavāri. Vērtējot sidru dzidrumu, krāsu un garšas nianses, žūrija ar zelta medaļu novērtēja Sabiles Sidra 2019. gada “Gardener’s Five Seeds” ābolu baltvīnu, kategorijā “Ābolu vīni”. Aromatizēto sidru kategorijā Sabilē radītais Gardener’s zīmola ābolu – cidoniju saldais sidrs guva sudraba medaļu, un ābolu – upeņu pussausais sidrs - bronzas. To garšu izteiksmi papildina Latvijā augušu cidoniju un upeņu notis.
Vasaras sākumā “Gardener’s Five Seeds” ābolu baltvīns zelta medaļu ieguva prestižajā Eiropas sidra konkursā “CiderWorld'21 Award”. Sudraba medaļu, tāpat kā šoreiz, tajā ieguva “Gardener’s ābolu – cidoniju saldais sidrs”.
Gardener’s zīmola sidrus meklē www.gardeners.lv veikala sadaļā! 
Šajā vasarā pie mums BlackBurger burgeri

Ja Tavs ceļš ved caur Sabili vai arī vēl nezini, kurp doties brīvdienās, bet, zini, ka nevēlies ļaužu pūļus sev apkārt, tad izvēlies gleznainās Sabiles apmeklējumu. Iepazīsti Abavas senleju, mazpilsētas apkārti un baudi gardu maltīti pašā Sabiles viducī. Mēs parūpēsimies par gardiem dzērieniem, bet BlackBurger par gardu maltīti.

Tiekamies Sabilē!

Tagad Sabiles Sidra Nama sortimentā arī zelteri

Latvijā zelteris bija populārs pims Otrā pasaules kara, kad mājas apstākļos to gatavoja ūdenim piejaucot dzeramo sodu, citronskābi un cukuru.  Pēdējā desmitgadē tas atguvis savu popularitāti. Sabiles Sidra Namā piedāvājam mūsdienu versiju - zelteris gatavots no ūdens, vietējo ogu sīrupa un "burbuļiem'', kas piedot limonādes dzirkstošumu.

Bērni ir sajūsmā - pārbaudīts!

Atvērtās dienas laukos

"Atvērtās Dienas laukos" jau  kļuvušas par tradīciju, ik vasaru aicinot apceļot Latvijas lauku teritorijas.   “Atvērtās dienas laukos” astotajā gadā viesu uzņemšanai pieteicies rekordliels pasākuma dalībnieku skaits – vairāk kā 240 , to skaitā arī "Sabiles Sidrs" darītava.

No 10. līdz 13. jūnijam ar īpaši sagatavotām programmām, degustācijām, atlaidēm ražojumu iegādei un citiem piedāvājumiem ārpus ierastā ciemos gaida mājražotāji, amatnieki, pārtikas ražotāji, naktsmītnes, pirtnieki, biškopji, stādu audzētāji,  dabas takas un citi.

Saimnieki ir sagatavojušies ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus, un tas tiek sagaidīts arī no viesiem, tādēļ šogad obligāti nepieciešams apmeklējumu pieteikt iepriekš, precizējot laiku, apmeklētāju skaitu un citu svarīgu informāciju!

Lai saplānotu ceļojumu, jāieskatās  pasākuma  mājas lapā www.celotajs.lv/atvertasdienas. Te atradīsiet visu informāciju – kas ir “Atvērtās dienas laukos”, kas gaida ciemos, ko varēs darīt, redzēt, nogaršot un iegādāties, un kā tur nokļūt. Norādītas arī dienas, kurās katrs pasākuma dalībnieks piedalās, daudzviet ir arī konkrēti apmeklējuma laiki.

Lai pieteiktu ekskursiju "Sabiles Sidrs" darītavā, zvani uz +371 61301707 vai raksti  uz [email protected]

Pirkumu grozs