Ja vēlaties mūs apciemot, piedāvājam sidra darītavas grupu ekskursijas ar sidra degustāciju par pamata cenu EUR 60 (grupām līdz 6 cilvēkiem). Ja grupā ir 7 cilvēki un vairāk, tiek piemērota cena EUR 10 no apmeklētāja, ar EUR 2 atlaidi dalībniekiem, kas nedegustēs alkoholu. Ekskursija ilgst aptuveni vienu stundu.


Ekskursijas biļete

Izgaršo īstu ābolu sidru pie mums Sabilē

Vai zināji, ka viena no Sabiles vīnogām patiesībā ir ābols? Sabili - vīna kultūras un tradīcijas ieskauto pilsētu “Sabiles sidrs” papildina ar sidra darīšanas un kultūras attīstību.
Mūsu rūpnīca atrodas teju pašā Sabiles centrā – Rīgas ielā 22. Šeit katru rudeni Kurzemes saimnieki nodod mums savos dārzos audzētos ābolus, lai varam no tiem izspiest sulu un raudzēt sidru. 


    "Piedāvājam iespēju redzēt sidra ražošanas procesu no ābola līdz dzēriena pudeles korķim, aplūkot rūpnīcas iekārtas, degustēt un iegādāties sidrus." 


"Mūsu ražotne “Fabrika” atrodas ēkā ar teju 100 gadu senu vēsturi – tājā atgriežot dzīvību, tā piemērota sidra ražošanai, bet iepriekš šeit bija sērkociņu fabrika “Made at Sabile”, kartupeļu kalte, augļu un dārzeņu konservu rūpnīca."


Šeit vēsture mijas ar mūsdienām 

 Mūsu rūpnīca kļūst par sabiedrisku vietu. Vasarās kopā ar Sabiles pilsētas pašvaldību rūpnīcas telpās esam iesākuši rīkot koncertus un kultūras pasākumus. "Fabrikas" pagalmā ir uzstājusies grupa „Pienvedēja Piedzīvojumi”, Kārlis Kazāks, grupa “Dzelzs Vilks”, Ingus Ulmanis un citi.

Seko mūsu jaunumiem  Facebook un Instagram kontos un uzzini par plānotajiem pasākumiem pirmais!

 Facebook Instagram

Piesakies ekskursijai!

Brauc ciemos un uzzini, kā radās ideja par sidra ražošanu, iepazīsti procesu - kā Latvijā audzēti āboli pārtot dzirkstošā priekā, noskaidro,  
cik sena ir sidra darīšanas vēsture pasaulē. Pēc ražotnes telpu un iekārtu iepazīšanas, ekskursijas noslēgumā – dažādu sidra veidu degustācija. Dzērienus, kuri būs iekarojuši Jūsu garšas kārpiņas, varēsiet iegādāties mūsu veikaliņā. 
Apmeklējuma ilgums – aptuveni 1 stunda. Gaidīsim apmeklētāju grupas ar iepriekšēju pieteikšanos.

Cena par rūpnīcas apskati, iepazīšanos ar ražošanas procesu un sidra degustāciju ir EUR 50. Ja grupā ir 5 cilvēki un vairāk, tiek piemērota cena EUR 10 no apmeklētāja. Autovadītājiem, nepilngadīgām personām un citiem, kuri nedegustē dzērienus,  maksa par apmeklējumu EUR 8. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.
Esam gatavi un priecīgi uzņemt īpašus viesus – jaunlaulātos, kāzu viesus, sporta spēļu dalībniekus, vecmeitu un vecpuišu ballīšu dalībniekus u.c. Iepriekš piesakoties, pielāgosim apmeklējuma programmu. 
Mēs runājam latviski, angliski un krieviski.

Piesakies:  tālrunis: +371 61301707 , e-pasts: [email protected] 
Vai atstāj mums ziņu zemāk esošajā logā.


Mēs atrodamies šeit!


Pirkumu grozs