Šajā vasarā pie mums BlackBurger burgeri

Ja Tavs ceļš ved caur Sabili vai arī vēl nezini, kurp doties brīvdienās, bet, zini, ka nevēlies ļaužu pūļus sev apkārt, tad izvēlies gleznainās Sabiles apmeklējumu. Iepazīsti Abavas senleju, mazpilsētas apkārti un baudi gardu maltīti pašā Sabiles viducī. Mēs parūpēsimies par gardiem dzērieniem, bet BlackBurger par gardu maltīti.

Tiekamies Sabilē!

Tagad Sabiles Sidra Nama sortimentā arī zelteri

Latvijā zelteris bija populārs pims Otrā pasaules kara, kad mājas apstākļos to gatavoja ūdenim piejaucot dzeramo sodu, citronskābi un cukuru.  Pēdējā desmitgadē tas atguvis savu popularitāti. Sabiles Sidra Namā piedāvājam mūsdienu versiju - zelteris gatavots no ūdens, vietējo ogu sīrupa un "burbuļiem'', kas piedot limonādes dzirkstošumu. 

Bērni ir sajūsmā - pārbaudīts!


"Atvērtās Dienas laukos" jau  kļuvušas par tradīciju, ik vasaru aicinot apceļot Latvijas lauku teritorijas.   “Atvērtās dienas laukos” astotajā gadā viesu uzņemšanai pieteicies rekordliels pasākuma dalībnieku skaits – vairāk kā 240 , to skaitā arī "Sabiles Sidrs" darītava.

No 10. līdz 13. jūnijam ar īpaši sagatavotām programmām, degustācijām, atlaidēm ražojumu iegādei un citiem piedāvājumiem ārpus ierastā ciemos gaida mājražotāji, amatnieki, pārtikas ražotāji, naktsmītnes, pirtnieki, biškopji, stādu audzētāji,  dabas takas un citi.

Saimnieki ir sagatavojušies ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus, un tas tiek sagaidīts arī no viesiem, tādēļ šogad obligāti nepieciešams apmeklējumu pieteikt iepriekš, precizējot laiku, apmeklētāju skaitu un citu svarīgu informāciju!

Lai saplānotu ceļojumu, jāieskatās  pasākuma  mājas lapā www.celotajs.lv/atvertasdienas. Te atradīsiet visu informāciju – kas ir “Atvērtās dienas laukos”, kas gaida ciemos, ko varēs darīt, redzēt, nogaršot un iegādāties, un kā tur nokļūt. Norādītas arī dienas, kurās katrs pasākuma dalībnieks piedalās, daudzviet ir arī konkrēti apmeklējuma laiki.

Lai pieteiktu ekskursiju "Sabiles Sidrs" darītavā, zvani uz +371 61301707 vai raksti  uz visit@sabilessidrs.lv


0

Pirkumu grozs