Sabilē radītie sidri no Spānijas pārved zelta, sudraba un bronzas medaļas


"Ar zelta medaļu novērtēja “Gardener’s Five Seeds” ābolu baltvīnu, “Gardener’s ābolu – cidoniju saldais sidrs” ieguva sudraba medaļu un “Gardener’s ābolu – upeņu pussausais sidrs” - bronzas."

Spānijas ziemeļu reģionā – Basku zemē –, kas izsenis slavena ar sidra darīšanu, novembra izskaņā notika ceturtais sidra forums “SAGARDO FORUMS”. Tā ietvaros notika dažādas ar sidra kultūru saistītas lekcijas un diskusijas, kā arī starptautisks sidra konkurss, kurā godalgotas vietas ieguva trīs “Sabiles sidrs” dzirkstošie dzērieni.

Starptautiskajā sidra konkursā piedalījās dalībnieki no Spānijas, ASV, Francijas, Čehijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Vācijas un citām valstīm. Latviju konkursā pārstāvēja “Sabiles sidrs”.

Desmit dažādās kategorijās konkursam pieteiktos dzērienus vērtēja labākie Spānijas vīnziņi, someljēri un šefpavāri. Vērtējot sidru dzidrumu, krāsu un garšas nianses, žūrija ar zelta medaļu novērtēja Sabiles Sidra 2019. gada “Gardener’s Five Seeds” ābolu baltvīnu, kategorijā “Ābolu vīni”. Aromatizēto sidru kategorijā vērtēja divus Sabilē radītus dzērienus: Gardener’s zīmola ābolu – cidoniju saldo sidru un ābolu – upeņu pussauso sidru. To garšu izteiksmi papildina Latvijā augušu cidoniju un upeņu notis. “Gardener’s ābolu – cidoniju saldais sidrs” ieguva sudraba medaļu un “Gardener’s ābolu – upeņu pussausais sidrs” - bronzas.

Jāpiemin, ka vasaras sākumā “Gardener’s Five Seeds” ābolu baltvīns zelta medaļu ieguva vienā no prestižākajiem sidra konkursiem Eiropā “CiderWorld'21 Award”. Sudraba medaļu, tāpat kā šoreiz, tajā ieguva “Gardener’s ābolu – cidoniju saldais sidrs”.

Esam gandarīti par novērtējumu!

Gardener’s zīmola sidrus meklē www.gardeners.lv, “Riga Spirits & Wine Outlet”, "Rimi" , “Cenuklubs.lv”, “Vynotēka” , “SKY”, “Valmiermuiža”, “Vītoli AMI”, “Citro”, “Via Vino”, “Rāmkalni” un citās tirdzniecības vietās un internetveikalos.

PIESAKIES DĀVANU KATALOGAM!

MĒS UZBURSIM SVĒTKUS JŪSU KOLEKTĪVAM UN SADARBĪBAS PARTNERIEM!

RAKSTI UZ ORDER@SABILESSIDRS.LV VAI AIZPILDI VEIDLAPU ZEM ATTĒLA.

LAI DZIRKSTOŠI!

Atstāj mums ziņu un mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!GARDENER'S — AR PACIETĪBU RADĪTS 
MEISTARA SIDRS.

Ražu neiegūst vienā naktī, paiet vairāki gadi, līdz ābele sāk ienest augļus.
Pacietība ļauj Gardener's sidram tapt pa īstam, mākslīgi nesteidzinot senseno sidra darīšanas gaitu.

PACIETĪBA NAV GAIDĪŠANA.
PACIETĪBA IR ZINĀT,
KAS IR TAVA LAIKA VĒRTS! 

UZZINI MŪSU STĀSTU 


Prestižākajā Eiropas sidra konkursā ābolu baltvīnam "Gardener's Five Seeds" - zelta medaļa, Gardener's ābolu cidoniju sidram - sudraba!


3. jūnijā, Vācijas pilsētā Frankfurtē norisinājās CiderWorld’21 Awards konkursa ceremonija. Konkursā piedalījās 77 ražotāji ar 180 produktiem, to skaitā arī SIA „Sabiles Sidrs” ar šī gada jaunumu – sauso ābolu baltvīnu „Gardener’s Five Seeds”- un saldo „Gardener’s Ābolu-cidoniju sidru”.
Konkursu organizēja sadarbībā ar Gesenheimas Lietišķo Zinātņu Universitāti Vācijā. Tā ir viena no pasaules vadošajām universitātēm dzērienu tehnoloģiju jomā. Pieteiktos dzērienus analizēja universitātes Dzērienu izpētes institūtā. Vēlāk tos nodeva 40 žūrijas dalībnieku degustācijām un vērtēšanai. Žūrija ņēma vērā dzērienu izcelsmi, reģionālās īpašības un, protams, degustējot, vērtēja to kvalitāti.
Ābolu baltvīns „Gardener’s Five Seeds”, kurš tirdzniecībā nonāca šajā pavasarī, ieguva zelta medaļu. „Gardener’s saldais Ābolu-cidoniju sidrs”, kas Latvijas tirgū pieejams no pagājušā gada, ieguva sudraba medaļu.
CiderWorld’21 profesionālās žurijas novērtējums ir apliecinājums, ka Latvijā radītie dzērieni atbilst visizsmalcinātāko dzērienu ekspertu prasībām.


Sabiles sidra darītavas dzērienus iegādājies  mūsu internetveikalā. Piegādāsim līdz namdurvīm.

  E-VEIKALS

Sabiles Sidra darītavas dzērienus iegādājies  :


Sidrs Rimi.lv veikalā  Vynoteka.lv Sidrs Spirits & Wine veikalā Virši DUS Sky.lv
  Sidrs cenuklubs.lv veikalā Citro.lv e-veikals  


Kā arī veikalos un kafejnīcās :

Veikals "VIA VINO", Brīvības iela 161, Rīga

Veikals "Valmiermuiža", A. Briāna iela 9a, Rīga

Veikals "Alusspunde", Pērnavas iela 4-4J, Jelgava

Veikals "Milti un Zīle rokā",  Rīga iela 18, Cēsis

"Cafe 7 Bar", Rīgas iela 7, Cēsis

"PIETURI LIEPĀ COFFEE SHOP", Rūpnīcas iela 1A, Liepas pag., Priekuļu nov.

Kafejnīca "Pannas", Lielā iela 16, Talsi

Kafejnīca "Ķīvīškrogs", Laidzes pag., Talsu nov.

Grilbārs "Tornis" , Saules iela 2 , Talsi, Talsu novads

Veikals "Saldo" Rīgas iela 13, Sabile, Talsu novads

„Kuldīgas labumi“ , Pilsētas laukums 7A, Kuldīga

Veikals "Saldo", Priedaine, Kurmāles pag., Kuldīgas nov.

"Vējciems", Liepene, Tārgales pag., Ventspils novads

"Skroderkrogs", Skroderu iela 6, Ventspils

Restorāns "Otra puse" Jūras iela 8, Roja

Veikals “VĪTOLI AMI”, Tukums, Rīgas iela 77

Atpūtas parks  "Rāmkalni",  Inčukalna pag., Inčukalna nov.


0

Pirkumu grozs