KAS IR GARDENER’S? 

Sabiles sidra zīmola pamats un vērtības ir nemainīgas jau kopš tā idejas rašanās un darītavas pirmās darbības dienas. Lai sasniegtu aizvien plašākus apvāršņus un veicinātu sidra kultūras iepazīšanu,  esam spēruši nākamo soli, radot jaunu produktu līniju — Gardener's.

Gardener's ir sidrs, kas darināts no svaigiem, rūpīgi audzētiem vietējiem āboliem. Tās ir autentiskas, īstas garšas, ko radījis lokālais klimats, tradīcijas un cilvēku raksturs. Produkts gatavots ar dārzniekam piemītošu pacietību, rūpību un lielu mīlestību. Tā radīšana prasa ilgu laiku, lai rezultātā taptu augstas kvalitātes meistara sidrs.

Gardener’s sidrs ir lieliski baudāms kopā ar ēdienu. Tas ir izcils veids, kā atklāt jaunu skatījumu uz vietējo garšu pasauli. Pastiprinās un pilnveidos mūsu pašu ezeru un jūras velšu, putnu gaļas ēdienus, kā arī salātus un uzkodas.Seko mūsu aktivitātēm un nepalaid garām jaunas garšas un aizraujošus piedzīvojumus!

               
                                                                                                                  FACEBOOK    INSTAGRAM


SIA ''Sabiles Sidrs” 25.07.2016. noslēdza ar LIAA līgumu  Nr.-SKV-L-2016/617 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Pirkumu grozs