Piegāde

Mūsu piegādes sadarbības partneris ir SIA «Venipak Latvija», kas nodrošina, lai Jūsu pasūtītie dzērieni tiktu droši nogādāti tieši līdz Jums, kā arī lai piegādes brīdī tiktu pārbaudīti saņēmēja dokumenti. Šobrīd pasūtījumus varam piegādāt tikai Latvijas robežās. Atgādinām, ka alkohola sūtījumus var pasūtīt un pieņemt tikai pilngadīgas personas, saņemšanas brīdī uzrādot derīgu pasi vai personas apliecību.

Pasūtīšanas un piegādes kārtība:

1. Lieciet pirkumus grozā.

2. Aizpildiet pirkuma anketu un veiciet apmaksu.

3. Veicot akohola iegādi internetā, saskaņā ar likumu, personas identitāti jāapstiprina divreiz - gan pasūtot, gan saņmeot preci. Tekošās vai nākamās darbadienas laikā ar Jums sazināsies mūsu darbinieks, kurš lūgs Jums uz telefona numuru nosūtīt fotogrāfiju ar sevi un labi salasāmu personas ID dokumentu. Tiklīdz būsim saņēmuši derīgu bildi, nosūtīsim Jūsu pasūtījumu. Pretējā gadījumā atgriezīsim naudu par pirkumu.

4. Jūsu pirkums tiks piegādāts 2 darbadienu lalikā. Piegādes brīdī kurjers lūgs Jums atkārtoti uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Kad pasūtījums būs izpildīts, izdzēsīsim no savas datu bāzes Jūsu iesūtīto identifikācijas foto.

Pirkumiem tiek piemērota  piegādes maksa - EUR 5. Pirkumiem ar kopējo vērtību virs EUR 50 piegāde ir bezmaksas.


Šajās sadaļās varat iepazīties arī ar mūsu:

0
ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME, TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

 .